FOREVER   LIVING   PRODUCTS ™
Par kompāniju FLP
Par alveju
FLP produkti
Raksti par alveju
Kontakti,pasūtījumi
 
Kāda ir jūsuprāt svarīgākā alvejas īpašība?
Satur vairāk par 75 nozīmīgākajām uzturvielām – minerālvielas, vitamīnus, aminoskābes, fermentus un citas.
Alveja atver ādas poras un izvada toksīnus.
Alveja ir dabiska antibiotika, tai piemīt pretvīrusu, pretbaktēriju un pretsēnīšu īpašības.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »
  

 
 

 
Top.LV
.
aloevera.human.lv » FLP produkti » Personiskie higiēnas līdzekļi
 
Personiskie higiēnas līdzekļi

ALVEJAS ŠĶIDRĀS ZIEPES
 
 
Vai jūs esat gatavi izmest ārā visas ziepes, kuras atrodas jūsu mājās? Jūs to izdarīsit, kad izmēģināsiet mūsu mitrinošās šķidrās ziepes. Šīs ziepes satur tikai dabā esošus elementus. Ir ražotas uz 100% stabilizētā alvejas bāzes, papildinātas ar dažādiem dabīgiem mitrinātājiem un tīrītājelementiem, nekairina acu gļotādu, ir saudzīgas ādai un ideāli pielietojamas.

Iepakojums: 473 ml
Kods: 523
Cena: 14.60 eur
BALZĀMS PĒC SKŪŠANĀS DŽENTLMEŅA LEPNUMS

100 % stabilizēta alveja kombinācijā ar speciālām eļļām un mitrinātājiem radījis džentlmeņa lepnumu. Tas ir nomierinošs, ādu mitrinošs balzāms pēc skūšanās ar svaigu, vīrišķīgu smaržu. Skūšanās kairina un bojā ādu, tāpēc palutiniet to ar balzāmu pēc skūšanās DŽENTLMEŅA LEPNUMS.

Tilpums: 118 ml
Kods: 70
Cena: 15.95 eur

ALVEJAS DEZODORANTS - ZĪMULIS

Jūs jutīsiet svaigi un pārliecināti, zinot, ka alvejas dezodorants - zīmulis droši aizsargā no nepatīkamu aromātu izdalīšanos svīšanas laikā. Šis svaigais aromāts un dezodorantu zīmuļu patīkamā, slidīgā struktūra palīdzēs jums justies pārliecinoši jebkurā situācijā visas dienas garumā. Tas nesatur kaitīgos alumīnija sāļus. Alvejas dezodorants ir veselīga alternatīva jebkuram līdz šim lietotajam dezodorantam.

Iepakojums: 92 g
Kods: 67
Cena: 7.70 eur


 

KONDICIONIERIS AR ALVEJU UN SIMONDSIJĀM

 
Zinātnei pilnveidojoties, mainās arī mūsu produktu sastāvs. Mēs izmainījām kondicioniera sastāvu, lai tas sinerģiski iedarbotos ar šampūnu ar alveju un simondsijām. Šī kondicioniera, kas papildina šampūnu, sastāvā ir B grupas vitamīni, makadāmiju un simondsiju eļļas, kā arī mūsu „Forever“™ lavandas ēteriskā eļļa, kas piešķirs matiem vēl vairāk spīduma un elastības. Šis kondicionieris ar sabalansēto Ph līmeni, pārklāj matu, tādejādi palīdzot novērst matu galiņu šķelšanos.

Tilpums: 296ml
Kods: 522
Cena: 17.45 eur
FOREVER BRIGHT ZOBU PASTA

Zobu pasta, kuras formulā arī ir 100 % stabilizētā alveja tīra, baro un stiprina zobus un smaganas. Labi notīra zobus, nebojā emalju, atsvaidzina elpu. Piemērots visai ģimenei! Nesatur fluoru. Tīriet zobus, stipriniet un aizsargājiet tos ar īstu alvejas spēku!

Iepakojums: 130 g
Kods: 28
Cena: 8.25 eur
 
 
 
    

Tālrunis: (+371)  22-13-09-13; E-pasts: flp-office (at) 90.lv
 

 
 


Independent Distributor of Forever Living Products