FOREVER   LIVING   PRODUCTS ™
Par kompāniju FLP
Par alveju
FLP produkti
Raksti par alveju
Kontakti,pasūtījumi
 
Kāda ir jūsuprāt svarīgākā alvejas īpašība?
Satur vairāk par 75 nozīmīgākajām uzturvielām – minerālvielas, vitamīnus, aminoskābes, fermentus un citas.
Alveja atver ādas poras un izvada toksīnus.
Alveja ir dabiska antibiotika, tai piemīt pretvīrusu, pretbaktēriju un pretsēnīšu īpašības.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »
  

 
 

 
Top.LV
.
aloevera.human.lv » Par alveju

Svarīgākie fakti par
kompānijas Forever Living Products audzēto Alveju –
Aloe Vera šķirni (Barbadensis Miller):
 
 
Liliju dzimtas augam – Alvejai ir pazīstamas vairāk kā 200 šķirnes. Visbiežāk izmantotā alvejas šķirne ir Aloe Vera (Barbadensis Miller), jo tajā ir vislielākais veselībai nepieciešamo uzturvielu saturs.
 

Alveja it gadsimtiem ilgi izmantota uzturā, dziedniecībā, kosmētikā un vērtēta kā neaizvietojama veselības uzturēšanā un skaistumkopšanā. Tās neapšaubāmā efektivitāte ir pamatota gan zinātniski, gan vēsturiski – to minēja un ļoti augstu vērtēja jau grieķi un ēģiptieši.

Gēls alvejas lapā ir ar unikālu bioķīmisko sastāvu. Tas satur vairāk par 75 nozīmīgākajām uzturvielām, kuras ir nepieciešamas organisma vitāli svarīgajiem dzīvības procesiem, tai skaitā  minerālvielas, vitamīnus (ieskaitot B12), aminoskābes, fermentus un citas.
 

Aloe Vera izmantošanas iespējas ir daudzveidīgas –
tā var tikt droši lietota gan ārēji kā smērviela uz ādas vai matiem, gan iekšķīgi kā veselības dzēriens.

 Alveja atver ādas poras un izvada toksīnus. Tā tiek ļoti efektīvi izmantota kosmētikas produkcijā. Aloe Vera dziļi mitrina ādu, ar tās saturā esošā lignīna palīdzību piekļūstot un labvēlīgi ietekmējot dziļākos ādas slāņus, – tā nonāk ādā 4 reizes dziļāk un 3-4 reizes ātrāk nekā ūdens.

Alveja ir dabiska antibiotika, tai piemīt pretvīrusu, pretbaktēriju un pretsēnīšu īpašības.Tai ir sāpes pamazinoša iedarbība.

Tā dabiski stiprina imūno sistēmu tādējādi palīdzot ķermenim aizsargāt un atjaunot sevi ar paša spēkiem.

Aloe Vera nav zināmi nekādi nevēlami blakusefekti vai kontrindikācijas, nav nekādas nesavietojamības ar jebkādām zālēm. Tā ir droši lietojama jebkurā vecumā – no zīdaiņiem līdz pat veciem cilvēkiem.

Alvejas produkcijas iedarbības pozitīvie rezultāti parādās ļoti dažādās izpausmēs, jo rezultāts tiek gūts uz visu dažādo uzturvielu kopējās iedarbības (sinerģijas) pamata, nevis balstoties uz vienu "maģisko" sastāvdaļu.

Kompānijas Forever Living Products Aloe Vera produkcija ir tīra, dabiska un nav testēta uz dzīvniekiem. Nevienā no produkcijas veidiem nav izmantotas jebkādā veidā ģenētiski modificētas sastāvdaļas.
 
 
Forever Living Products Aloe Vera gēls ir naturāli stabilizēts izmantojot dabiskus stabilizatorus uz augļu un dārzeņu bāzes. Neatkarīgu laboratoriju testi liecina, ka pat 5 gadus pēc stabilizācijas, FLP Alvejas gēls vēl aizvien pēc savas būtības ir identisks tikko ievāktas Alvejas produkcijai.

Forever Living Products ir pasaulē lielākā Aloe Vera audzēšanas, un uz tās bāzes ražoto produktu ražošanas un izplatīšanas kompānija. Stabilizētā Aloe Vera ir visas produkcijas galvenā sastāvdaļa, nevis piedeva, kas arī rada aizvien pieaugošu produkcijas iedarbības pozitīvo efektu.

Aloe Vera vienkārši iedarbojas uz ķermeni piedāvājot tam visas nepieciešamās uzturvielas, lai ķermenis var sev palīdzēt pats ar saviem spēkiem.
 
"ALVEJA dziedē ievainojumus un uzlabo redzi, uzvar vēzi un dziedina aknas, sniedz skaidrību prātam un saasina dzirdi, attīra mēli, nostiprina kuņģi un atdzīvina ķermeņa šūnas."
   

Tālrunis: (+371)  22-13-09-13; E-pasts: flp-office (at) 90.lv
 

 
 


Independent Distributor of Forever Living Products