FOREVER   LIVING   PRODUCTS ™
Par kompāniju FLP
Par alveju
FLP produkti
Raksti par alveju
Kontakti,pasūtījumi
 
Kāda ir jūsuprāt svarīgākā alvejas īpašība?
Satur vairāk par 75 nozīmīgākajām uzturvielām – minerālvielas, vitamīnus, aminoskābes, fermentus un citas.
Alveja atver ādas poras un izvada toksīnus.
Alveja ir dabiska antibiotika, tai piemīt pretvīrusu, pretbaktēriju un pretsēnīšu īpašības.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »
  

 
 

 
Top.LV
.
aloevera.human.lv » FLP produkti » Bišu produkti

Bišu produkti

Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt jums ļoti augstvērtīgu, ekoloģiski tīru un 100% dabīgu produktu līniju - brīnumi no stropa.

 
Mūsu bišu stropi atrodas augstos, sausos tuksnešos - ekoloģiski tīrā vidē, kur praktiski neeksistē pesticīdi un citas piesārņojuma vielas.

Forever Living pieder visplašākā bišu produktu rūpnīca Amerikā. Tā ietver sevī visus darba procesus no stropa līdz gatavam bišu produktam, un ir apgādāta ar visām modernākajām patentētām iekārtām produktu ieguvē.
 


 FOREVER BIŠU ZIEDPUTEKŠŅI
Bišu ziedputekšņus bieži sauca par "bišu maizi". Tie nodrošina cilvēku ar enerģiju un uzturvielām jau tūkstošiem gadu. Katra ziedputekšņu tablete satur ļoti vērtīgas, dabīgas uzturvielas, kas ir labs palīgs veselības uzturēšanai, enerģijas vairošanai un izturības stiprināšanai katru dienu.

Iepakojums: 100 tabletes
Kods: 26
Cena:  15.90 eur
 
FOREVER BIŠU PROPOLISS
Tā ir pašas dabas radītā antibiotika! Tīrs, dabīgs un veselīgs, lietojams - visai ģimenei! Propoliss ir smalkākā antibiotiskā substance dabā, kuru savāc bites un izmanto, lai uzturētu sterilus savus stropus, kā arī aizsargātu tos, no dažādām infekcijām. Mūsu ražotais propoliss ir bagātināts ar peru pieniņu un ir efektīgs līdzeklis veselības uzlabošanā un nostiprināšanā.

Iepakojums: 60 tabletes
Kods: 27
Cena: 33.25 eur

 


FOREVER PERU PIENIŅŠ

Jūs meklējat jaunības eliksīru? Nemeklējiet to tālāk par mūsu piedāvāto 100 % dabīgo peru pieniņu, kuru saražojušas bites ar mērķi - vienīgi bišu mātes barošanai. Mūsu produktu formula brīnišķīgi uzlabo vielmaiņas procesu organismā, darbojas kā tonuss, palielinot enerģiju un darba spējas, samazina stresa radītās izpausmes, spriedzi un nogurumu. Tas ir neatsverams produkts šodienas cilvēka stresainajam dzīvesveidam.

Iepakojums: 60 tabletes
Kods: 36
Cena: 34.40 eur

 
 

   

Tālrunis: (+371)  22-13-09-13; E-pasts: flp-office (at) 90.lv
 

 
 


Independent Distributor of Forever Living Products